Zapomnij o głodzie

Jak działa błonnik
Eaters Collective z Unsplash

Jedną z najbardziej irytujących i mało przyjemnych rzeczy dla osób, które zdecydowały się przejść na dietę odchudzającą jest częste odczuwanie głodu. Tyle samo ludzi uważa, że jest to cena, którą należy ponieść aby poprawić swoją sylwetkę. Na szczęście powstrzymać swój apetyt można łatwo, wspomagając swoją dietę zwiększoną ilością błonnika, który obniża łaknienie co pozwala nam zmniejszyć porcje posiłków a także ich ilość w ciągu dnia.

Jak działa błonnik

Błonnik glukomannan, pozyskiwany z korzenia rośliny o dość charakterystycznej nazwie, dziwadło (amorphophallus konja) pęcznieje w żołądku przez co mamy uczucie sytości na dość długi czas. To prosta, zdrowa i bezpieczna sztuczka, której efektem jest oszukanie swojego umysłu.

Błonnik w suplementach wspomagających odchudzanie

Suplementem diety, który zbiera bardzo pozytywne opinie wśród osób wspomagających swoją kurację odchudzającą dodatkowymi środkami jest SlimXL. Zawiera on wspomniany już wyżej glukomannan w saszetce dzięki której przygotowujemy drink, który jest jednym z preparatów kompleksowej kuracji SlimXL. Dzięki błonnikowi z dziwadła, skutecznie obniży on łaknienie.

Pamiętaj, przed a nie po

Glukomannan przyjęty przed jedzeniem sprawia, że nie mamy nawet ochoty jeść tyle ile mieliśmy w planach. Na podstawie wieloletnich badań udowodnione zostało, że spożycie błonnika jest najbardziej optymalnym sposobem na wypełnienie żołądka. Błonnik daje uczucie sytości już do 15 minut po spożyciu.

Błonnik w koktajlu

SlimXL składa się z dwóch preparatów, jeden jest w postaci tabletek natomiast drugi to saszetki do rozpuszczenia w celu stworzenia dietetycznego drinka. Koktajl ten bazuje na błonniku, dzięki czemu po jego spożyciu czujemy się jakbyśmy zjedli dobry obiad. Możemy stosować go również między posiłkami, dzięki czemu nie będziemy mieć ochoty podjadać między posiłkami słodyczy i innych tuczących przekąsek.

PODZIEL SIĘ: